Nabídka práce > Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Náplň práce

Do přátelského kolektivu, přijmeme mladého a šikovného kolegu či kolegyni na pozici Administrativní pracovník/ce na zkrácený úvazek.

Naše firma Quality Repairs, s.r.o. se věnuje opravám automobilů všech značek, mechanickým a lakýrnickým pracím, apod. Dále spolupracujeme s firmou, zabývající se softwarovými úpravami. Náš šéfmechanik je zároveň úspěšným závodníkem stáje JS Racing, z.s.

Tvá náplň práce zahrnuje vystavování faktur, vyřizování emailů, telefonickou a osobní komunikaci se zákazníky, práce na PC.

Pokud některou z těchto dovedností neovládáš, nevadí. Rádi tě zaškolíme :-)

Požadavky

Základní znalost práce na PC (excel, word, apod.)
Základní znalost angličtiny
Systematičnost
Komunikativnost
Úsměv do každého dne :-)

Nabízíme

Minimální mzda 8 000 - 12 000 Kč/měsíc
20 hod/týden
Příspěvek na stravování
Možnost zálohy z výplaty

Další informace

Najdeš nás na ulici Hornopolní 3358/48a, 702 00 Ostrava (naproti pivovaru Ostravar).

Informace o pozici

  • Quality Repair, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Angličtina - pasivně
  • Plat: 8000 - 12000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava