Nabídka práce > Pomocnice v domacnosti/Au-pair do ceske rodiny rakousko

Pomocnice v domacnosti/Au-pair do ceske rodiny rakousko

Náplň práce

Pouze lehka vypomoc v domacnosti,odvoz a vyzvednuti ditete(12 let,samostatne,hovori cesky)do skoly,obcasny dohled v nepritomnosti rodicu

Požadavky

Samostatnost,spolehlivost,vlastni automobil

Nabízíme

600 € cisteho 14xrocne,strava,vlastni garsoniera v oddelene casti domu s vlastnim pristupem k jezeru,wi-fi,ceska televize,prevzeti veskerych nakladu na Automobil, (jako dalnicni znamky,pojistka),ürevzeti pojisteni dle dohody.

Další informace

Znalost NJ neni podminkou,vlastni domaci mazlicek s sebou neni problem(dum se zahradou),rodinna atmosfera,dostatecne zauceni,navstevy v cr nejsou die dohody problem.
Prace je vhodna pro samostatne aktivni duchodce,rodinna atmosfera,min.2xmesicne volne prodlouzene vikendy,ev.hrazeny covid 19 Test

Informace o pozici

  • Privat
  • Zahraničí
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CJ
  • Plat: 600 EUR/14xrocne cisteho
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Garsoniera s wi-fi ,strava zdarma,prevzeti nakladu na Automobil,...
  • Místo pracoviště: Viden okoli