Nabídka práce > Obchodník SAP (akvizice) - 6248

Obchodník SAP (akvizice) - 6248

Náplň práce

Pro rostoucí českou konzultační společnost se sídlem v Brně poskytující služby v oblasti implementace, údržby a rozvoje podnikových řešení založených na platformě SAP hledáme obchodníka.

Náplní práce zde bude:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- navazování vztahů s novými klienty z různorodých odvětví (např. elektrotechnický průmysl, potravinářský průmysl, finanční sektor, energetika a další)
- komunikace se zákazníkem, analýza požadavků zákazníka
- nabídka služeb z oblasti implementace, zákaznického rozšiřování, podpory, consultingu různých modulů SAPu
- aktivní cestování po ČR

Požadavky

- orientace v oblasti podnikových systémů
- výhodou znalost mySAP Business Suite a SAP NetWeaver
- zkušenosti s prodejem ERP systémů
- pasivní znalost AJ
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, prozákaznický přístup a orientace na klienta, dobré obchodnické dovednosti
- ochota cestovat po ČR

Nabízíme

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek, práci nelze vykonávat při studiu
- atraktivní platové ohodnocení (dle zkušeností) + odměny; zajímavá, samostatná, odpovědná práce v prostředí stabilní společnosti
- možnost naplánovat si práci individuálně
- benefity: týden dovolené navíc, 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, mobilní telefon, auto (i pro soukromou potřebu), zaškolení, možnost profesního rozvoje

Další informace

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Kontakt:
Mgr. Lucie Petříková
542 215 792, 605 946 450
petrikova@itjobs.cz

Informace o pozici

  • ITjobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek