Nabídka práce > MANAŽER PRO KLIENTSKOU PRÁCI - NÁSTUP IHNED! MOŽNOST SEBEREALIZACE!

MANAŽER PRO KLIENTSKOU PRÁCI - NÁSTUP IHNED! MOŽNOST SEBEREALIZACE!

Náplň práce

Váš den je takový, jaký si ho uděláte.
Můžete pracovat o víkendu, v týdnu, záleží na Vás.
V kanceláři je povinné být v určité dny na pár hodin, které víte dostatečně dlouho dopředu. V průměru 2 - 3 dny v týdnu.
Samozřejmě Vás čeká kontaktování potenciálních klientů, jednání s nimi.
Plánujete si schůzky, dle Vašich potřeb, přípravy a vedení schůzek je také ve Vaši režii.
Důležitá je pro nás dlouhodobost, jak ve spolupráci tak u klientské práce.

Požadavky

Ambiciózní cíle, u kterých je potřeba i dostatečná aktivita.
Co řeknete to platí, jak se říká "Ukázaná platí".
Upřímnost, která je pro dlouhodobou spolupráce je jedna z důležitých faktorů.
Umět přijímat zpětnou vazbu, protože se u nás dbá na osobní rozvoj, která není jenom prázdnou frází u inzerce.
Chuť osobnostně růst, což je další důležitá součást pro příjemnou spolupráci.
Minimální vzdělání maturita.
Možnost práce při studiu VS- úvazek i na 20 hodin týdně

Nabízíme

Jak už bylo řečené, u nás je možnost flexibilní pracovní doby i s homeoffice.
U nás Vás nenecháme usnout na vavřínech, každý týden Vás čeká workshop, který Vás zaručeně osobnostně posune.
Tím, že jsme týmový hráči, kteří se vzájemně podporují, očekáváme to stejné od Vás. Netýmový hráči u nás dlouho nezůstanou.
Každý měsíc Vás čeká teambuilding, který si vždycky tým užijte. Co si pod tím představit? Zážitkové akce, degustační večeře, jindy posezení se společenskými hry a k tomu se objedná pizza.
Svého parťáka na kterého se můžete obrátit po celou dobu spolupráce, který Vám ve Všem poradí, podrží.
Nástup ihned!
Pošlete svůj životopis přes formulář nebo na e-mail- info@pracesnu.eu, případně zavolejte na číslo 775 612 889 a rovnou se domluvíme na pohovoru.

Informace o pozici

  • Kristýna Horáková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000,- až 50 000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: výhodné tarify u všech operátorů, lepší ceny elektroniky (Samsung, Apple, Dell), operativního leasingu, speciální programy u finančních institucí, volná pracovní doba, homeoffice
  • Vhodné pro: Absolventy, studenty VŠ, uchazeče z obchodních pozic
  • Místo pracoviště: Praha- Karlín