Nabídka práce > Řidič nákladního automobilu

Řidič nákladního automobilu

Náplň práce

Přijmeme řidiče skupiny C na rozvoz zboží po okresu Pardubice pro firmu Toptrans. Pracovní doba od 6:00-15:00h (cca). Mzda 25000kč čistého. Případě zájmu více informací na tomto tel.čísle:
+420 777 177 506

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz.

Nabízíme

Další informace

Informace o pozici

  • Autodoprava Večeřa
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Muže
  • Místo pracoviště: Pardubice