Nabídka práce > Technický pracovník ve výrobě, provozovna Poříčí nad Sázavou

Technický pracovník ve výrobě, provozovna Poříčí nad Sázavou

Náplň práce

Kvalifikovaná práce technika ve výrobě - výroba součástí výrobků, montáž výrobků, balení a expedice výrobků.

Požadavky

- alespoň střední odborné vzdělání (technický obor)
- vysokou úroveň manuální zručnosti
- ochotu učit se novým věcem
- vysoké pracovní nasazení, pracovitost a spolehlivost
- samostatnost, zodpovědnost a zájem o technická zařízení
- zkušenost s technickou výrobou výhodou
- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubá mzda 25 000,- Kč až 30 000,- Kč/měsíc
- možnost ubytování za velmi výhodných podmínek ve služebním bytě (garsoniéře)
- stabilní zázemí zavedené úzce specializované malé výrobní firmy s celosvětovým odbytem
- dlouhodobou perspektivu zajímavé práce v malém kolektivu

Informace o pozici

  • IMI Gliding Equipment
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • Plat: 25000-30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Poříčí nad Sázavou