Nabídka práce > řidič

řidič

Náplň práce

Přijmeme řidiče s vlastním vozem. Jako prověřený flotilový partner firmy Bolt rozšiřujeme své působení do Ostravy a okolí. Požadavky na řidiče: ŘP sk.B, karta Taxi (vydává Městský úřad dle trvalého bydliště za 500,-Kč), min. věk 21 let, řidičskén zkušenosti, vlastní chytrý telefon a vlastní vozidlo.
Požadavky na vozidlo: stáří do 20 let, min. 4 dveře, s registrací vozidla jako vozidla Taxi Vám pomůžeme.
Naprosto volná pracovní doba, ježdění podle aplikace a navigace, výdělek závisí pouze na době, kterou v práci strávíte.
Vhodné i jako přivýdělek pro starobní a invalidní důchodce. Výplata každý týden podle Vaší faktické tržby. Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky anebo mailem. V této době si lze vydělat okolo 200,-Kč na hodinu
Tel.:778797302

Informace o pozici

  • UBBO1 sro
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: V textu
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: kohokoli