Nabídka práce > Poradce pro zdravý životní styl

Poradce pro zdravý životní styl

Náplň práce

Co děláme a co čeká i Tebe

Do výživového studia s tradicí a příjemnou energií v centru Brna, přijmeme kolegu/gyni na pozici Poradce pro zdravý životní styl.

Spolupracujeme s lékaři a předními odborníky a krok po kroku vedeme klienty i celé rodiny k dosažení kýžených výsledků zábavnou a jednoduchou formou.

Studuješ nebo jsi maminka na mateřské dovolené?

Zajímáš se o zdravý životní styl a nebo sportuješ?

Máš týdně pár hodin volného času který chceš efektivně využít?

A nebo by sis ráda přivydělala z pohodlí domova?

Náplň práce:

- vstupní měření těla na lékařském analýzeru

- zjištění nutričních potřeb

- sestavení individuálního výživového programu

- pečlivý klientský servisní na kterém si zakládáme

Pokud jsi týmový hráč a cítíš se být lídr, je možné po zapracování vést vlastní nutriční tým.

Požadavky

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- příjemné a milé vystupování

- pozitivní přístup

- chuť učit se novým věcem

- spolehlivost

- vášeň pro zdravý životní styl či sport

- komunikativnost

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

- Práce v příjemném prostředí a milém mladém kolektivu

- Flexibilní pracovní doba

- Precizní systém zaškolení

- Osobní a kariérní růst

- Doživotní firemní benefity pro celou rodinu

Informace o pozici

  • Fit Zdraví
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Perfektní znalost českého nebo slovenského jazyka, znalost cizích jazyků výhodou
  • Plat: 10 000,- - 30 000,- tisíc dle typu úvazku
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno