Nabídka práce > Úvěrový specialista

Úvěrový specialista

Náplň práce

‼️ VOLNÁ POZICE ‼️

- Úvěrový specialista

Do svého týmu v České Lípě hledám ambiciózního a pracovitého člověka

Zaručuji práci ve stabilní a rychle se rozvíjející firmě. ↗️

Perfektní vzdělávací program, mladý kolektiv a nadstandardní příjem ??

Naše společnost pomáhá lidem v oblasti financí (úvěry , hypotéky , investice , pojištění )

Vše tě naučíme.

Požadavky

☝️Požaduji trestní bezúhonnost?‍♀️
☝️středoškolské vzdělání zakončené maturitou?‍?
☝️Řidičské oprávnění B?
☝️komunikativnost?‍♂️
☝️chuť na sobě pracovat?

Nabízíme

Co za to ?

od 30.000 Kč - 50.000 Kč

Další informace

‼️Bližší informace poskytneme při osobním pohovoru ‼️

Informace o pozici

  • Prosperity FS Česká Lípa - Václav Doležal
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 Kč - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Multisport karta, benefity na operativní leasingy, aj.
  • Vhodné pro: Lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a jsou ambiciózní
  • Místo pracoviště: Česká Lípa a okolí