Nabídka práce > Revizní technik požárních zařízení

Revizní technik požárních zařízení

Náplň práce

Popis pozice:

Kontroly požárně-bezpečnostních zařízení (hasicí přístroje, hydranty, atd.) ve společnostech a firmách, vyplňování revizních zpráv (předtištěných formulářů) v psací i elektronické podobě, komunikace se zákazníky, řízení dodávkového vozidla.

Možnost vyzkoušení (svézt se s technikem), praxi v oboru nepožadujeme, vše naučíme, zaškolíme, vysvětlíme.

Požadavky

Požadujeme:

Životopis, vyučení nebo středoškolské vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B, vlastní mobilní telefon, schopnost jednání a příjemného vystupování, týmová spolupráce, férové jednání, vstřícnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita.

Nabízíme

Nabízíme:

Přátelský kolektiv, rozmanitá, zajímavá a samostatná práce, přidělené služební vozidlo, příjemný kolektiv, pracovní doba od 7 do 15:30, výhodné platové podmínky, osobní ohodnocení + prémie z výkonu (výdělek až 32 tisíc), příspěvek na paušál mob. tel., příspěvek na stravné, možnost bonusu 13 platu.

Další informace

Jsme rodinná firma působící na trhu v oblasti zabezpečení požární ochrany (PO) a bezpečnosti práce (BOZP) od roku 1993. Za tu dobu jsme vybudovali vlastní zázemí firmy s přátelským kolektivem. Zajišťujeme komplexní služby požární ochrany a bezpečnosti práce ve firmách, organizacích, bytových domech, v objektech státní správy a dalších.

Předem děkujeme a moc se těšíme na případné uchazeče.

Informace o pozici

  • Požární ochrana - Bezpečnost práce, Jiří Kotyza
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 24000 až 32000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravné, osobní ohodnocení, platové prémie, 13 plat
  • Vhodné pro: pro muže od 20 do 45 let
  • Místo pracoviště: Václavkova 1116, 29301 Mladá Boleslav