Nabídka práce > Mistr / stavbyvedoucí - Stavby Jiřík s.r.o. (35,000 - 45,000,-Kč )

Mistr / stavbyvedoucí - Stavby Jiřík s.r.o. (35,000 - 45,000,-Kč )

Náplň práce

* řízení realizace pozemních staveb * zajištění výrobního procesu, pracovních postupů a plynulosti výstavby * práce s výkresovou dokumentací a kontrola správné realizace stavby * zajištění technologických a pracovních postupů * dodržování právních norem, zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ekologie a požární ochrany * plnění výrobních úkolů v objemu, sortimentu, kvalitě a čase * pracovní výjezdy dle míst realizací *
Lokalita:Jižní Čechy

Požadavky

min. SPŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby *nebo vyučen v oboru a 5 let praxe na pozici stavbyvedoucí, * praxe v řízení ekonomiky stavby výhodou * znalost práce s PC (MS Office, internet) * ŘP sk. B – aktivní řidič ,ŘP C+E výhodou * samostatnost, spolehlivost, flexibilita *

Nabízíme

*zázemí stabilní české společnosti, služební automobil,služební telefon a další benefity dle dosažených výsledků

Informace o pozici

  • Stavby Jiřík s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 35,000 - 45,000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební automobil,služební telefon
  • Vhodné pro: pozice je vhodná pro zkušeného stavaře,který má vzdělání ve stavebním oboru a k tomu praxi na stavbách a zároveň je důsledný .
  • Místo pracoviště: Jihočeský kraj