Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Obchodní činnost
pracovní cesty po ČR a SR
telefonický kontakt se zákazníky (firmy z oblasti automotive, elektrotechnická výroba)
tvorba nabídek, technická konzultace
získávání nových zákazníků, práce s databází
business development

Požadavky

Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
Uživatelská znalost práce na PC – Outlook, MS Offices
Obchodní dovednosti, proaktivní přístup, komunikační dovednosti, ochota učit se, spolehlivost, samostatnost
ŘP sk. B

Nabízíme

fixní mzdu + zajímavý dvousložkový motivační systém
firemní vzdělávání
příspěvky na stravu
firemní PC + telefon
práce pro rostoucí společnost

Informace o pozici

  • Stat-X CZ s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Management, Obchod a prodej, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: NJ nebo AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dvousložkový motivační systém + fixní mzda, 5 týdnů dovolené, firemní PC + tel., firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: České Budějovice