Nabídka práce > Kontaktní pracovník (sociální pracovník/pracovník v sociálních službách)

Kontaktní pracovník (sociální pracovník/pracovník v sociálních službách)

Náplň práce

Do našeho týmu NPK Husita hledáme nového kontaktního pracovníka na 0,5 úvazku!

Máš všech pět K pohromadě?

Jsi Kreativní – vysekneš z fleku celodenní bojovku, kamarádíš se s kytarou, máš nějaký speciální talent nebo prostě jen umíš přemýšlet „out of box“?

Komunikace je tvůj denní chleba – víš, co říkáš a proč, zvládáš rozhovory s klienty, úřady i kolegy, porady pro tebe nejsou pruda, ale obohacení

Když je třeba, umíš se převtělit v tak trochu Kancelářskou krysu – zmákneš excel, word a evidenční systémy

Jsi zdatný Koordinátor – tvorba volnočasových aktivit pro tři i deset dětí je tvoje parketa

Dokážeš fungovat Komunitně – někdy potkáš i širší rodinu klientů, třeba na některé z komunitních akcí

Požadavky

Formální požadavky

VŠ/VOŠ vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách (Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách)

Způsobilost k právním úkonům, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost

Nabízíme

Co nabízíme?

zajímavou a různorodou práci v příjemném týmu – což je pro nás důležité, aby se zde všichni cítili dobře

odpovídající pravidelnou mzdu

prostor pro realizaci vlastních nápadů

možnost dalšího vzdělání a práci pod supervizí, metodické vedení

vhodná práce při studiu

Další informace

Více informací o organizaci najdeš na https://npkhusita.husitskecentrum.cz/

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám své CV a motivační dopis na mail anna.zavrelova@husitskecentrum.cz do 8.20.2020. Vybrané zájemce pak pozveme k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

  • Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež NPK Husita
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Studenty, sociální pracovník/pracovník v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb.
  • Místo pracoviště: Roháčova 66, Praha 3