Nabídka práce > Obsluha řásnicího stroje! Mzda až 22.000Kč/měsíčně

Obsluha řásnicího stroje! Mzda až 22.000Kč/měsíčně

Náplň práce

- obsluha řásnicího stroje ve stoje
- jemná manuální práce - nandavání umělých střívek

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost a chuť pracovat (krátký, dlouhý týden - 12h směny)
- potravinářský průkaz (můžeme zajistit)

Nabízíme

- mzdu základní 14000Kč/měsíc
- prémie až do výše 7340Kč/měsíc
- příspěvek na stravování
- příspěvek na očkování proti chřipce
- flexipasy na relax a kulturu (1500Kč ročně)
- 2x ročně bonus za docházku 9000Kč
- po zkušební době bonus za docházku každý měsíc 500Kč
a mnoho dalších benefitů...

Další informace

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: základní
  • Plat: Až 22.000 Kč/měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, prémie až 7340 Kč/měsíc, příplatky za směnnost (+30Kč/h noční, +35% za víkend), 2x ročně bonus za docházku 9000Kč, flexipasy na kulturu a relax, hrazené očkování proti chřipce, dárky k narozeninám, na vánoce
  • Vhodné pro: absolventy či pracovníky se základním vzděláním s praxí
  • Místo pracoviště: České Budějovice