Nabídka práce > Kurýr balíků

Kurýr balíků

Náplň práce

* příprava balíkových zásilek a jejich doručování do firem a domácností
* uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
* vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště
* řízení motorového vozidla

* zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
* různorodá prací s možností denního kontaktu s klienty
* základní pracovní doba 37,5 hod. týdně a 5ti týdny dovolené
* široká škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
* pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
*místo výkonu práce Pardubice, Palackého

Místo práce:

Pardubice , Pardubice

Datum nástupu:

Dle domluvy

Mzda:

Dle dohody

Počet míst:

4

Úvazek:

Plný, Zkrácený

Minimální vzdělání:

Základní

Vhodné pro:

Absolventi, Důchodce, MD

Inzerent:

Firma

Požadavky

* trestní bezúhonnost
* řidičský průkaz skupiny B
* odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
* spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

Další informace

* místo výkonu práce Pardubice, Palackého
* termín nástupu dle dohody

Informace o pozici

  • Česká pošta, s. p.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: min. základní
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: pracovní doba 37,5hod/týden, 5 týdnů dovolené, stravenky s nízkým doplatkem zaměstnance, příspěvky na dovolenou, dětské tábory, kulturní akce, pravidelná školení aj.
  • Vhodné pro: aktivní řidiče (ŘP sk. B), řidiče se zkušeností s řízením dodávky, absolventy
  • Místo pracoviště: Pardubice