Nabídka práce > Nadšený obchodník pro IT startup

Nadšený obchodník pro IT startup

Náplň práce

Za pár týdnů dáváme na trh novou softwarovou službu a hledáme do týmu někoho, kdo by přijal výzvu být součástí obchodní přípravy tohoto startu, podílet se svými zkušenostmi na stavění prodejního procesu a následně otestovat, že to, co bylo navrhnuto může fungovat?

Požadavky

Pokud přijmeš tuto výzvu budeš
• nedílnou součástí týmu a spoluvytvářet funkční model prodeje
• se podílet na tunění zákaznické cesty
• vyzkoušíš si, jak u hledat různé cesty, prezentovat nový produkt a jak přesvědčit zákazníka k jeho vyzkoušení
• jednat s potencionálními klienty a partnery
• vymýšlet s marketingem digitální kampaň, která zaujme budoucí klientelu
• staneš se aktivním ambasadorem produktu a jeho hodnot
• jednat s budoucími partnery o spolupráci

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?
• Fixní a variabilní složku mzdy a záleží jen na tobě kolik si vyděláš
• flexibilní časové možnosti
• spolupráci na dalších budoucích projektech
• možnost spolupracovat na živnost

Další informace

Koho bychom rádi našli
Měl by si být nadšený prodejce, který bude věřit v náš produkt a svými vlastními myšlenkami a přístupy zkusí přesvědčit zákazníky o jeho unikátních hodnotách. K tomu určitě potřebuješ otevřeně komunikovat a nebát se odpovídat na otázky zákazníků. Nebudeme tě každý den hlídat, zda pracuješ, protože u obchodníka je to vidět na jeho výsledcích. Budeš-li ale potřebovat pomoci, tak za sebou máš projektový tým, který ti pomůže situaci vyřešit.

Tak co, půjdeš do toho s námi?
Pak prosíme pošli své CV

Informace o pozici

  • S.M.A., a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Ostatní, Služby,
  • Požadované jazyky: ČJ, AJ
  • Plat: 30.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha