Nabídka práce > HLEDÁME LEKTORY TANEČNÍCH KURZŮ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

HLEDÁME LEKTORY TANEČNÍCH KURZŮ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Náplň práce

TANEČNÍ ŠKOLA VICTORY D.C. HLEDÁ LEKTORY TANEČNÍCH KURZŮ PRO DĚTI!
- SPOLUPRÁCE OD ZÁŘÍ 2021 -
/ STREET - ART- DISCO - LATINO
/ POVEDEŠ KURZ V MÍSTĚ SVÉHO BYDLIŠTĚ ČI PŮSOBENÍ
/ JE TI VÍC JAK 18 LET
/ MÁŠ ODPOVÍDAJÍCÍ TANEČNÍ ZKUŠENOSTI
/ JSI TRESTNĚ BEZÚHONNÝ/Á
/ PRIMÁRNĚ JIHOČESKÝ KRAJ - PO DOMLUVĚ MOŽNO I JINDE V ČR
Pokud jsme tě nějakým způsobem zaujali a měl/a bys zájem o spolupráci, ozvi se nám.
tel. 732 383 683 / mail: victorydancecompany@centrum.cz

Požadavky

ODPOVÍDAJÍCÍ TANEČNÍ ZKUŠENOSTI, PŘEDCHOZÍ LEKTORSKÁ ČI JINÁ PEDAGOGICKÁ ČINNOST VÍTÁNA, ALE NENÍ PODMÍNKOU, TRESTNÍ BEZÚHONNOST.

Nabízíme

STABILNÍ ZÁZEMÍ TANEČNÍ ŠKOLY V JIŽNÍCH ČECHÁCH, KLUBOVÉ OBLEČENÍ ZDARMA, DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ V OBORU ZDARMA.

Informace o pozici

  • VICTORY DANCE COMPANY
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČEŠTINA
  • Plat: 100 - 150/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: KLUBOVÉ OBLEČENÍ, FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA
  • Vhodné pro: STUDENTY, MAMINKY NA MD, ABSOLVENTY, PŘIVÝDĚLEK PŘI PRÁCI
  • Místo pracoviště: JIHOČESKÝ KRAJ