Nabídka práce > STAVEBNÍ DĚLNÍK , ZEDNÍK,

STAVEBNÍ DĚLNÍK , ZEDNÍK,

Náplň práce

Zednické práce v rozsahu rekonstrukcí interiérů.
Omítky, podlahy, vnitřní instalace TZB, malby...

Požadavky

Řidičský průkaz B, případně B+C výhodou
Časová flexibilita
Spolehlivost
Samostatnost
Zodpovědnost ke svěřené práci a k zapůjčenému nářadí

Nabízíme

Služební automobil
Platový růst v závislosti na pracovním nasazení
Odborný a vstřícný kolektiv
Práci v zavedené stavební firmě

Další informace

Hledáme zaměstnance schopné ráno vstát do práce, odpracovat směnu za kterou obdrží 1x měsíčně výplatu a jsou schopni vydržet v práci měsíce nebo roky a ne v řádu dnů nebo týdnů. Nehledáme nárazové všeuměli kteří vykrývají čas přebíháním mezi firmami, požadují výplatu, né-li zálohu na ruku, nejlépe po umytí nářadí, nebo dokonce hned při nástupu. V takových případech šetřete čas náš i váš a raději nevolejte.

Josef Bouma - Jednatel tel. 607 680 396
Roman Krejza - Technický ředitel - 606 645 328

Informace o pozici

  • PROSTAVBO DC spol. s r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 23 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Děčín