Nabídka práce > Hledáme kuchaře / číšníka / servírku / provozní

Hledáme kuchaře / číšníka / servírku / provozní

Náplň práce

Jsme menší hotel Zdobnice (kapacita 35 osob) s restaurací a wellness. Pracuje se týden / týden nebo dle domluvy. Práce v čistém a moderním prostředí. Svoje životopisy posílejte na email pavelkarhan@seznam.cz / 732698901

Požadavky

Praxi min. 2 roky. Spolehlivost, dochvilnost, týmovost, slušnost a chuť do práce.

Nabízíme

Dobré finanční ohodnocení, rodinný přístup, bonusy, možnost ubytování, slevy pro rodinné příslušníky a v zimní sezóně skipas na celou sezónu zdarma.

Další informace

Svoje životopisy zasílejte na email pavelkarhan@seznam.cz / 732698901

Informace o pozici

  • Pavel Karhan
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000 - 45000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Prémie z výdělku, Ubytování, Wellness.
  • Vhodné pro: Lidi z praxí
  • Místo pracoviště: Zdobnice