Nabídka práce > PROJEKTANT/KA

PROJEKTANT/KA

Náplň práce

spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti
jednání s klienty
samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace od přípravy, přes realizaci až po předání projektu
kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu
komunikace s úřady a dotčenými orgány státní správy v rámci povolování staveb
vedení stavebního deníku

Požadavky

VŠ vzdělání obor pozemní stavby/architektura
znalost programů AutoCAD, případně ArchiCAD
samostatnost při řešení pracovních úkolů;
proaktivní přístup, ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu
pozitivní a zodpovědný přístup, příjemné vystupování
nevyžadujeme praxi, máme zájem i o studenty s chutí na sobě pracovat

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti
flexibilní pracovní dobu
stravenky
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
fixní plat + prémie (25 – 35 tisíc podle zkušeností, odbornosti a výkonu)
možnost skloubení práce se studiem

Informace o pozici

  • Dalphen
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 25 000 - 35 000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek