Nabídka práce > Zprostředkovatelská činnost

Zprostředkovatelská činnost

Náplň práce

Nabízím práci lidem, kteří upřednostňují zdravý životní styl a dávají přednost přírodním 100% bylinným produktům. Práci lze vykonávat z pohodlí domova. Nejsou žádné poplatky za registraci a dá se zajistit lepší příjem do budoucna. Práce je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, pro studenty či jako přivýdělek k důchodu. Požadujeme pouze věk 18+ a ochotu pracovat. Vážným zájemcům zašlu úplné informace na e-mail. Těším se na spolupráci.

Požadavky

PC, chytrý telefon, ochota učit se novým věcem, komunikační schopnosti, ochota pracovat

Nabízíme

Podnikání se zprostředkováním prodeje potravinových 100% bylinných potravinových doplňků české výroby zlepšujících stav celého těla i psychiky, přírodní anti-age pleťové kosmetiky.

Informace o pozici

  • Dagmar Haklová
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Práce z domu
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské dovolené, studenty, přivýdělek pro důchodce
  • Místo pracoviště: Práce z domu