Nabídka práce > Řidič VZV-sklad s oblečením. Mzda až 35 000Kč! Od 25.5.2021!

Řidič VZV-sklad s oblečením. Mzda až 35 000Kč! Od 25.5.2021!

Náplň práce

Do skladu se značkovým oblečení hledáme šikovné pracovníky. Práce vhodná pro ženy,muže i páry.Praxe na obdobné pozici výhodou – zaškolíme Vás!Nástup možný od 25.5.2021 nebo dle domluvy.

- Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- balení, štítkování a vychystávání zboží
- práce na dvě směny/noční směny
- práce se skenerem
- manipulace s VZV typu G
- pomocné práce na pracovišti

Požadavky

- praxe na obdobné pozici výhodou (řízení manipulační techniky, NZV,VZV)
- výhodou znalost práce se skenerem
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- ochota pracovat ve směnném provozu
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- bonus za řízení 3 000Kč / měsíc
- možnost práce přesčas
- týdenní poskytování záloh
- zabezpečené ubytování s příspěvkem až 3 500Kč
- dotované stravování, jídlo za 10Kč
- nápoje na pracovišti zdarma
- možnost dlouhodobé spolupráce

Další informace

Doporuč známého a získej odměnu ve výši 2 000Kč

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo226 258 227.

Informace o pozici

  • CentralWork s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 33 000 Kč - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Zdiby u Prahy