Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK – elektrikář / zámečník

SERVISNÍ TECHNIK – elektrikář / zámečník

Náplň práce

Provádění pravidelných kontrol provozuschopnosti našich výrobků či
jejich oprava a výměna. Diagnostika závad. Výjezdy na servis po
většině České republiky, které jsou předem domluveny našim
dispečerem.

Požadavky

✓ vyučení v oboru nebo SŠ elektro-technického směru
✓ vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §5 – elektrikář nutná
podmínka
✓ praxe ve vratařské firmě, či znalosti vratové techniky –
výhodou
✓ řidičský průkaz sk. B
✓ spolehlivý a aktivní přístup k práci,
✓ čistý trestní rejstřík,
✓ ochota cestovat v rámci Čech - časová flexibilita
✓ ochota učit se novým věcem

Nabízíme

✓ stálou práci v příjemném kolektivu
✓ odpovídající finanční ohodnocení + cestovní náhrady
✓ odměny dle výkonů
✓ okamžitý nástup
✓ odborné zaškolení - samozřejmostí
✓ možnost podílet se na rozvoji a inovacích našich
produktů

Informace o pozici

  • AVAPS s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 4 dny sick days, týden dovolené navíc o Vánocích, stravování, teambuilding, přátelský kolektiv
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Klecany