Nabídka práce > PRÁCE Z DOMOVA

PRÁCE Z DOMOVA

Náplň práce

- sestavování programů klientům(redukce váhy,analýza stavby těla atd.)
- komunikace se zákazníky/ klientský servis v oblasti wellness,vedení klienta
- rozvoj firmy
- organizace obchodu

Požadavky

středoškolské vzdělání/vyučen
- zodpovědný přístup k práci
- odpovídající časové možnosti
- není vhodné jako krátkodobá brigáda-preferujeme dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-15 tis. měsíčně
- zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
- využití počítače a internetu
- práce vedena z velké části z domova
- uplatnění pro muže i ženy
- možnost uplatnění na několika pracovních pozicích
- zaškolení na danou pozici
- možnost osobního ,finančního a kariérního růstu
- možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem 25 tis.měsíčně a více

Další informace

Jak nyní postupovat, aby jste u nás získali uplatnění-Vyplňte nám prosím krátký nezávazný dotazník uchazeče na stránkách www.prijemextra.cz/luber a my vás budeme do dvou pracovních dnů kontaktovat s podrobnostmi.

Informace o pozici

  • Ludmila Beránková
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: muže i ženy
  • Místo pracoviště: práce z domova