Nabídka práce > Technický vedoucí, Inženýr plánování, CAD konstruktér, Projektový manažer

Technický vedoucí, Inženýr plánování, CAD konstruktér, Projektový manažer

Náplň práce

Zajímá Vás něco nového, nová příležitost v novém kolektivu?
V našem závodě nově vytváříme oddělení vývoje a hledáme tyto technické pozice: CAD konstruktér, Projektový manažer, Technický týmový vedoucí a Inženýr procesního plánování. Pokud jste technicky založeni, máte rádi nové příležitosti a výzvy, jste vysokoškolsky vzdělaní, máte zkušenost s automobilových průmyslem, mluvíte anglicky a máte chuť změnit své pracovní místo a využít nové příležitosti, neváhejte. Nabízíme Vám práci v nadnárodní stabilní společnosti, v novém prostředí ve vývojovém centru s možností seberealizace a seberozvoje. Nabízíme Vám být součástí start-up projektu s rozsáhlou škálou benefitů, přátelské prostředí, zajímavé finanční ohodnocení a plnou podporu od všech našich kolegů včetně vedení společnosti. ---STRONGER TOGETHER---

Požadavky

VŠ, AJ, technické vzdělání, automobilový průmysl

Nabízíme

práci v novém vývojovém centru, zajímavé finanční ohodnocení, rozvoj, podporu od kolegů včetně vedení závodu

Informace o pozici

  • MAHLE Behr Holýšov s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: angličtina B2
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: benefitový systém
  • Vhodné pro: VŠ, i absolventy
  • Místo pracoviště: Holýšov