Nabídka práce > Tanecnice a hostesky

Tanecnice a hostesky

Náplň práce

Zavedena agentura International Art Agency nabizi legalni angazma pro tanecnice vseho druhu a napojove hostesky-konzumaterky v rade klubu a baru v CR a po celem svete.Uplatneni pro zacatecnice i pokrocile. Pobyty mozne vikendove, tydenni,mesicni nebo jako stala dlouhodoba prace. Zajistime vhodny klub podle prani, zamereni a jazykovych znalosti divky.Pokud jste dve kamaradky tak pracujete a bydlite spolecne. Pozadujeme vek 19-35 let, znalost alespon jednoho ciziho jazyku, flexibilita, serioznost a komunikativnost. Neplatite zadne provize agenture, asistence po celou dobu pobytu.Zarucujeme seriozni jednani.Sverte sjednani angazma agenture a mejte jistotu,ze si nekde nenaletite. Jedina vase investice je jizdenka.Podrobnejsi informace:tel.:777221984 viber,whatsap dance.office@gmail.com http://www.interartagency.com

Požadavky

flexibilnost, serioznost

Nabízíme

Bezpecna a legalni angazma s moznosti ubytovani, vysoke vydelky

Informace o pozici

  • International Art Agency
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglicky nebo nemecky
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Mlade divky 19-35 let