Nabídka práce > Ministerský rada/finanční manažer

Ministerský rada/finanční manažer

Náplň práce

Koordinace, příprava a realizace řízení projektu v rámci operačního nebo dotačního programu po finanční stránce, sledování čerpání prostředků v rámci projektů. Nutná práce se SAPem.

Požadavky

vysokoškolské magisterské vzdělání;
způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi pro stupeň utajení Vyhrazené;
trestní bezúhonnost;
státní občanství ČR nebo občanství jiného členského státu Evropské unie, nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, pokud uchazeč/ka ovládá český jazyk.

Nabízíme

práci v mladém kolektivu
5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna
zvýhodněné závodní stravování/stravovací šeky
další vzdělávání
FKSP, atd.

Další informace

Povinné náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

strukturovaný životopis;
motivační dopis;
doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání;
výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Informace o pozici

  • Ministerstvo vnitra
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 13 plátová třída (dle platových tabulek)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4, Pražského povstání