Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY v OSTRAVĚ - BREMBO

OPERÁTOR VÝROBY v OSTRAVĚ - BREMBO

Náplň práce

Společnosti Gi Group a Grafton Recruitment nabízí volná pracovní místa ve společnosti Brembo Czech na pozicích Operátorů výroby - oddělení montáže, CNC nebo slévárny. Pokud hledáte práci v Ostravě, neváhejte se přihlásit, případně rovnou volat na číslo +420 770 149 836!

Čtyřsměnný systém práce - 8 hodinové směny v týdnu + 2 pracovní víkendy v měsíci po 12 hodinách.

Nástup IHNED

Požadavky

- fyzická zdatnost
- ochota pracovat ve směnném režimu
- základní znalost na PC - zadávání vstupních dat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 24000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - výkonnostní prémie (6-9% při splnění kritérií dle interní směrnice) - rizikový příplatek 9,31 Kč/hod.(odpracované hodiny x počet rizik x 9,31) - příplatek za nepřetržitý provoz 500-1000 Kč - příspěvek na dopravu (500-2000 kč dle vzdálenosti) - nads
  • Místo pracoviště: Ostrava