Nabídka práce > Finanční konzultant

Finanční konzultant

Náplň práce

!!! ŠANCE PRO SCHOPNÉ !!!

Chcete pomáhat v oblasti financí, kariérně i osobnostně se rozvíjet a být spravedlivě ohodnocen za svoji odvedenou práci?

Vaší náplní práce bude:
Osobní konzultace se stávajícími a novými klienty.
Pečlivé naslouchání.
Hledání řešení pro aktuální situaci klienta.

Výsledkem vaší práce bude spokojený klient, který má přehled ve svých financí a vždy se má na koho obrátit.

Požadavky

Nepotřebujete žádné speciální vzdělání.
Vše, co budete potřebovat vás naučíme.
Zkušený kouč vás povede krok za krokem k úspěchu.

Nabízíme

Hlavně velkou svobodu – časovou i místní (individuální rozvržení pracovní doby, možnost práce z domova i z kanceláře).
Náš odměňovací systém nemá strop (fix + provize).
Na široké portfolio produktů.
Vzdělávání šijeme každému na míru.
Možnost otevřít vlastní kancelář kdekoliv v ČR
Možný postup na pozici Oblastního Manažera - vedení vlastní obchodní skupiny za podpory zkušených manažerů.

Další informace

Jak to vidím já jako Oblastní manažer:

Je to různorodá práce, každý den mohu tvořit něco jiného, jsem pořád mezi lidmi a jsem pánem svého času. Jelikož jsem vášnivý rybář a mám ročního syna tak jsem vděčný za to jakou práci dělám, protože mohu kdykoliv s rodinou jet na výlet nebo mohu jít na ryby. Ano kdykoliv! Protože si práci organizuji sám. Samozřejmě jsem zodpovědný za svoji práci, a proto to také není pro každého. Tuto práci jsem začal dělat před deseti lety, a i přes to že jsem neměl žádné zkušenosti, tak jsem se dokázal vše naučit a dnes mohu tuto příležitost dát právě tobě.

Informace o pozici

  • Datalife a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 37000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Ženy na MD
  • Místo pracoviště: Kladno