Nabídka práce > Manažer pro vývoj a inovace / technolog

Manažer pro vývoj a inovace / technolog

Náplň práce

* tvorba koncepcí nových směrů a strategií vývoje ve spolupráci s osttaními odděleními (obchod, nákup, výroba)
* v rámci daného vývojového úkolu komplexní řešení od studie, sestavení receptur, technologického postupu, provedení provozních a trvanlivostních zkoušek až po ukončení vývoje a předání nového výrobku do výroby
* aktivní účast při provozních zkouškách nových výrobků
* posuzování, vyhodnocování a doporučení nabídek základních surovin a ingrediencí pro stávající i nové výrobky
* účast na činnosti hodnotitelské komise jakosti - ochutnávky, senzorická hodnocení, apod.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ potravinářského zaměření (nejlépe technologie potravin)
* odborná praxe min.1rok
* základní znalost AJ nebo NJ
* tvorba THN, HACCP
* znalost potravinářské legislativy výhodou

Nabízíme

* zázemí stabilní české společnosti
* přátelský kolektiv
* závodní stravování
* nástup možný ihned

Informace o pozici

  • BONECO a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kostelec nad Černými lesy