Nabídka práce > Technicko-administrativní pracovník / pracovnice oddělení vývoje

Technicko-administrativní pracovník / pracovnice oddělení vývoje

Náplň práce

Nový kolega / kolegyně:
připravuje, zpracovává a spravuje technickou dokumentaci
připravuje podklady pro technickou dokumentaci (rozměrové náčrtky, měření, vážení výrobků apod.)
opravuje technickou dokumentaci podle připomínek editorů a korektorů
je administrativní podporou pro vývojové oddělení

Požadavky

Od nového kolegy / kolegyně požadujeme:
Trpělivost, pečlivost, spolehlivost
Základní znalosti MS Excel a MS Word
Základní orientaci v technických výkresech a další technické dokumentaci

Výhodou, ale ne podmínkou přijetí je:
Základní znalost grafických programů (InDesign, CorelDraw, Photoshop, Gimp apod.)
Základní znalost AutoCAD, Inventor

Nabízíme

Novému kolegovi / kolegyni nabízíme:

Pracovní poměr na dobu neurčitou (HPP)
Odpovídající platové ohodnocení
Benefity GalleryBeta
25 dní dovolené
Příspěvky na stravování
Pružnou pracovní dobu
Práci v příjemném kolektivu

Další informace

Licenci pro programy potřebné k práci zajistíme

Informace o pozici

  • REGULUS spol. s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Odpovídající platové ohodnocení, přesná výše dohodou při pohovoru
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: GalleryBeta, příspěvky na stravování,flexibilní pracovní doba
  • Vhodné pro: SŠ případně VŠ,ideálně technického zaměření, ale není podmínkou
  • Místo pracoviště: Do Koutů 1897/3 143 00 Praha