Nabídka práce > Hledáme účetní

Hledáme účetní

Náplň práce

- Kompletní vedení podvojného účetnictví
- Účtování přijatých a vystavených faktur
- Příprava podkladů pro banku
- Zpracování přiznání k DPH, KH
- Podílení se na tvorbě měsíčních a ročních závěrek, DPPO
- Komunikace s klienty (auditorem, úřady)

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost účetních předpisů vč. českých účetních standardů
- Prokazatelné zkušenosti s vedením účetnictví (legislativy dle zákona o účetnictví, daně z přijmu, DPH, silniční daň )
- Znalost podvojného účetnictví
- Praxe v oboru na obdobné pozici
- Perfektní přehled v účetnictví a daňové legislativě
- Znalost daňové evidence, případně mzdové agendy výhodou
- Práce MS Excel, Word
- Znalost ekonomického systému POHODA výhodou

Nabízíme

- Atraktivní a různorodou práci
- Zázemí ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
- Práce na HPP
- Firemní telefon
- Motivující mzdové ohodnocení a firemní benefity
- Příspěvek na stravování
- Neformální pracovní prostředí a přátelský tým

Další informace

Místo výkonu: Mýto u Rokycan, Za Dráhou 680
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Informace o pozici

  • BAGGER BS s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Za Dráhou 680, 338 05 Mýto u Rokycan