Nabídka práce > Střídač 1

Střídač 1

Náplň práce

Hledáme zkušené pracovníky na pozici Střídač 1 do jihlavského automobilového závodu, se schopností obsluhovat strojní vybavení a zařízení na montážní lince.
Dle potřeby zástup montážních dělníků a vizuálních kontrolorů v době jejich nepřítomností.
Podílení se na seřizovacích a údržbových pracích.
Odpovědnost za kvalitu prováděných operací v souladu s pracovními postupy.
Dodržování standardů při prováděných operacích, při práci s dokumentací.

Po šesti měsících dosáhnete mzdy 32 000 Kč až 38 000 Kč v závislosti na směnném modelu.
Třísměnný model: pravidelný nebo nerovnoměrně rozložený. Směny dlouhé 7,5 hod.

Požadavky

- věk min. 18 let
- ukončené SŠ vzdělání strojírenského/technického oboru (v případě vzdělání mimo obor: ochota absolvování doškolení v závodní škole)
- praxe na obdobné pozici
- ochota pracovat na směnný provoz
- flexibilita stran každodenních změn na pracovištích
- manuální zručnost, spolehlivost, důslednost
- pečlivost při plnění úkolů
- dobrý zdravotní stav

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 26000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 30 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK! - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování (denní menu již od 16,50 Kč, noční jídlo zdarma) - volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, bruslení)
  • Místo pracoviště: Jihlava