Nabídka práce > Servisní technik a obsluha půjčovny nářadí

Servisní technik a obsluha půjčovny nářadí

Náplň práce

- Zodpovědnost za chod půjčovny nářadí
- Půjčování nářadí zákazníkům, evidence pronajímaného nářadí
- Poradenství ohledně pronajímaného nářadí a jeho používání
- Aktualizace rezervačního systému
- Pravidelné revize pronajímaného nářadí, testování funkčnosti a bezpečnosti
- Drobné servisní opravy a údržba strojů a nářadí
- Objednávky a komunikace s autorizovanými servisy pro větší opravy a administrativa s tím spojená
- Objednávky náhradních dílů k opravám
- Vedení skladu s doplňkovým materiálem k pronajímanému nářadí, inventury

Požadavky

- SŠ nebo SOU vzdělání
- Osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- Zkušenost s opravami strojů a zařízení; výhodou zkušenost s prací servisního technika
- Technický přehled
- Ochota učit se nové věci
- Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro pořádek
- Pokročilá znalost práce na PC
- Samostatnost, proaktivita a profesionální přístup
- Flexibilita
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost spolupráce na IČO
- Odborná školení
- Zázemí menší firmy, přátelský kolektiv
- Příspěvek na dopravu

Další informace

Nástup od ledna 2022

Informace o pozici

  • Horolezci.org
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej, Služby, Technické profese, Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4, Michle