Nabídka práce > Vedoucí servisu a realizací

Vedoucí servisu a realizací

Náplň práce

Vedení servisních a realizačních zakázek
Příprava a realizace zakázek a servisních projektů
Zajišťování vstupních podkladů
Koordinace několika projektů současně
Vyhledávání a spolupráce se subdodavateli
Zodpovědnost za termíny a kvalitu prováděných zakázek
Komunikace se zákazníky a subdodavateli

Požadavky

minimálně SŠ vzdělání v oboru strojírenském, elektro nebo stavebním
Schopnost řešit zadané úkoly samostatně, ale i týmová spolupráce
Znalost technické dokumentace
Znalost práce na PC (min. MS Office, SW AutoCAD-není podmínkou)
Manuální zručnost
Pozitivně nastavené myšlení, touhu uspět, proaktivitu a vlastní iniciativu
Řidičský průkaz skupiny B
Praxe v oboru minimálně 5 let
Výhodou osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., minim. §6
Výhodou znalost AJ (není podmínkou)

Nabízíme

Zázemí prosperující společnosti
Zvyšování kvalifikace, rozvojové aktivity, školení, pomůžeme Vám osobnostně a profesně růst
Motivující finanční ohodnocení
Služební automobil i k soukromému užívání, notebook, mobil
Pružnou pracovní dobu s možností samostatné organizace pracovního času
4 dny placeného volna pro případnou zdravotní rekonvalescenci – SICK DAYS
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
Sportovní a společenské aktivity

Další informace

Jsme Ostravská společnost, zabývající se velmi zajímavým oborem, kterým je průmyslová filtrace s cílem snížení tuhých znečišťujících látek v prostředí.
Naší povinností je práce s respektem k životnímu prostředí. Hlavním úkolem je přispívat k čistému životnímu prostředí prostřednictvím dodávek a instalací inovativních produktů a technologických řešení. Zaměřujeme se na snížení prašnosti při technologickém zpracování materiálů především ve strojírenském průmyslu a kovovýrobě.

Chcete být součástí našeho týmu? Zaujala Vás naše nabídka?
V tom případě pošlete svůj životopis na adresu: info@ecointech.cz , email s předmětem – vedoucí servisu a realizací, na který se už teď těšíme !
Součástí životopisu musí být následující prohlášení:
,, Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby ECOINTECH, s.r.o., IČ: 054 68 701, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebnému k uskutečnění výběrového řízení.

Informace o pozici

  • ECOINTECH, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: ČJ, AJ-není podmínkou
  • Plat: Motivující finanční ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava