Nabídka práce > Poradce pro celkovou změnu životního stylu

Poradce pro celkovou změnu životního stylu

Náplň práce

》Starat se o klienty, kteří chtějí redukovat váhu, nabírat do svalové hmoty, zlepšit si kondici nebo zvýšit energii, či si zlepšit zdravotní stránku.
Tvorba Nutričních programů na míru na základě jednoduchého stravování.
Vedení klientů a zapojení produktů Herbalife Nutrition do stravování

Požadavky

》Pracovitost
》Ochotu se vzdělávat
》Seriózní přistup
》15 hodin/ týdně
》Věk 18+

Nabízíme

NABÍZÍM:
》Práci on-line, která se dá dělat v teplých ponožkách, pod dekou.
》Vzdělání v oboru
》Mladý kolektiv, který vás bude podporovat, motivovat a přát úspěch.
》Flexibilní pracovní doba, kterou si určíte sami.
》Příjem 5.000 - 10.000,- Kč/měs.

Další informace

Rozšiřuji tým!!!
Hledám 2 nové kolegy na pozici poradce pro změnu životního stylu.
Zkušenosti nejsou třeba, osobně zaučím.

Je jedno odkud jste. Díky online systému, se dá pracovat z celého světa.

Pokud máš zájem o tuto nabídku ➡️ Napiš mi na email Petasvandova@email.cz

Informace o pozici

  • Petra Švandová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 5000 - 10000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: výhody, slevy, ocenění
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské, studenti, lidi co si chtějí přivydělat k rodinnému rozpočtu