Nabídka práce > REALITNÍ MAKLÉŘ

REALITNÍ MAKLÉŘ

Náplň práce

Pestrá práce, která je každý den něčím výjimečná.
Každodenní komunikace a obchod s lidmi kteří hledají, prodávají nebo vyměňují starý domov za nový.
Administrativa
Práce v kanceláři a v terénu s Vašimi klienty.
To vše za podpory majitele, asistentky a kolegů v kanceláři.
Budeme Vám k dispozici, když budete něco potřebovat tak, abyste se mohli soustředit na získávání nových klientů a péči o stávající.

Požadavky

Úspěšnosti realitního makléře, předchází tvrdý trénink, kvalitní klientský servis, disciplína, vytrvalost, vysoký morální kredit. Toto vše nějakou dobu trvá, výsledky se však dostaví. Realitní makléři pracují na sebe, nikoliv ale sami

Nabízíme

Svobodná profese, efektivní nakládání se svým časem, výsledky a možnost rozhodovat o výši příjmu je s vámi ve shodě? Pak je tato profese realitního makléře pro vás vhodná.

Pokud se chcete spojit s celosvětově uznávanou značkou, které již více než 40 let funguje na globálním realitním trhu, napište. Jsme připraveni ke skvělé kariéře pomoci i vám.

Informace o pozici

  • Edge home, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Budapešťská