Nabídka práce > Obchodník/ce ve společnosti UNIQA

Obchodník/ce ve společnosti UNIQA

Náplň práce

-Pomáhat svěřeným klientům zabezpečit příjmy, ochránit majetek a splnit si finanční sny a cíle.

-Udržovat a rozvíjet vztahy s klienty.

-Vydělávat peníze různorodou prací, která Vás bude bavit.

Požadavky

-Maturita.

-Fajn image a komunikační schopnosti.

-Ochota pracovat na IČ.

-Pozitivní nálada a smysl pro humor.

Nabízíme

-Super šéfa, který Vám bude maximální oporou a příkladem.

-Stanete se specialistou na finanční produkty, poradenství a obchod.

-Jedinečné know-how vedoucí k úspěchu.

-Neomezenou možnost příjmu (fixní + variabilní složka).

Informace o pozici

  • UNIQA Management Services, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český, anglický výhodou
  • Plat: 25.000 - 80.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Lazarská 13/8, 120 00 Praha