Nabídka práce > Řemeslné práce na HPP v Rakousku

Řemeslné práce na HPP v Rakousku

Náplň práce

Hledáme stále spolehlivé,pracovité řemeslníky (elektrikáře, vodo-topo-plyn instalatéry, zámečníky-svářeče, zedníky, tesaře, malíře, stolaře, truhláře i pomocné síly se znalostí německého jazyka na komunikativní úrovni a vlastním autem pro práci v Rakousku. Nabízíme seriózní zaměstnání, vysoké finanční ohodnocení (od 2000 EUR/měsíčně), sociální a zdravotní pojištění, ubytování v blízkosti pracoviště zdarma, 13-tý a 14-tý plat a mnoho dalších výhod rakouského sociálního systému. Pro pomoc při výběru správného oboru nebo získání více informací neváhejte kontaktovat našeho job manažera na tel. : 733/327037 a nebo navštivte naše webové stránky www. jobaustria.cz

Požadavky

Vyučen v oboru
Komunikativní NJ min. B1
Vlastní auto
Spolehlivost

Nabízíme

Rakouskou pracovní smlouvu na HPP
Vysoké platové ohodnocení od 2200,- EUR
Denní diety
Diety na ubytování
13tý a 14tý plat
25 dní dovolené v roce
Zázemí agentury s dlouholetou zkušeností na trhu práce

Informace o pozici

  • Filip Raškov JOB AUSTRIA.
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Německý Jazyk min. B1
  • Plat: od 2200,-EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rakousko