Nabídka práce > Obchodní zástupce pro Zlínský kraj

Obchodní zástupce pro Zlínský kraj

Náplň práce

Máte obchodního ducha?
Chcete dělat práci, která má vážně smysl?
Chcete se stát díky své práci spoluvlastníkem a akcionářem společnosti?

Staňte se REGIONÁLNÍM ENERGETICKÝM PORADCEM společnosti, která se zabývá přes 12 let energetickým poradenstvím pro rezidentní a firemní zákazníky v České republice

Požadavky

• SŠ vzdělání s maturitou
• praxi na obchodní pozici, výhodou je zkušenost v oblasti jakéhokoliv prodeje B2B
• řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič (=vlastní automobil je výhodou)
• znalost MS Office
• obchodního ducha, profesionální vystupování, empatii a optimismus
• samostatnost, flexibilita, pro-aktivita a loajalita

Nabízíme

• provizní ocenění z každého uzavřeného obchodu
• profesionální zázemí specialistů, kteří Vám pomáhají se průběžně zdokonalit
• práci v lukrativním oboru
• propracovaný systém vzdělávání
• příspěvky na vozidlo
• pravidelná školení a týmové porady
• prostředky pro kvalitní klientský servis
• práci na živnostenský list
• předání know-how spolešnosti
• při kvalitní a dlouhodobé spolupráci možnost vlastnit podíl firmy

Další informace

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám email: repa.vitezslav@optimal-energy.cz, prosím, Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci!

Informace o pozici

  • Optimal-Energy.cz, a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: v textu
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: při kvalitní a dlouhodobé spolupráci možnost vlastnit podíl firmy, příspěvky na vozidlo
  • Vhodné pro: OSVČ i s.r.o.