Nabídka práce > Operátor obsluha strojů – výroba gumových a plastových dílů – automotiv

Operátor obsluha strojů – výroba gumových a plastových dílů – automotiv

Náplň práce

Popis pracovní pozice:
- obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu
- výrobní činnosti ruční nebo obsluha stroje či výrobního zařízení včetně jeho základního nastavení a seřízení
- vyplňování výkazů odvedené práce a provedené údržbě strojů a výrobního zařízení
- úklid svého pracoviště
- další činnosti související s výrobou dle instrukcí nadřízených

Požadavky

- dobrá pracovní morálka
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz)
- manuální zručnost
- pečlivost
- zodpovědnost
- praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

- jistotu stabilního zaměstnání v české společnosti
- práce na HPP, 3 směny
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příplatky za směnnost
- stravenkový paušál 75,-
- zdarma pitný režim
- 5 týdnů dovolené
- bonusy

Další informace

United Polymers, s.r.o., Tovární 605, Hranice.

Pohovory možné po domluvě na tel.č. 581 699 535

Životopisy zasílejte na e-mail: pzemanova@united-polymers.cz

Informace o pozici

  • United Polymers, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ
  • Plat: 20.000-25.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenkový paušál 75,- Kč, 5 týdnů dovolené, příplatky, bonusy
  • Vhodné pro: ženy i muže
  • Místo pracoviště: Hranice