Nabídka práce > Operátor Online

Operátor Online

Náplň práce

Ceny rostou napříč sortimentem. Čekáte, že to brzy pomine ? Možná ano - ale za dlouhou dobu. Žijeme tady a teď , proto jsem si zajistila jsem vedlejší příjem. Chcete se naučit vydělávat více? Jde o jednoduchou práci s reklamou, pomoc novým zájemcům a sdílení informací. Bez investic, nákupu a prodeje !
Malý nebo velký přivýdělek?
Naše spolupráce se bude odvíjet od Vašich časových možností.
Umožnění flexibility je základ, na Vás je, kolik hodin týdně budete chtít pracovat.
Spolupráce je vhodná jak pro aktivní důchodce, tak i pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo zaměstnance pracující na směny.
Prostě pro každého, kdo chce peníze navíc.
Jednoduchý a srozumitelný projekt je naší devízou.
Pomůžeme Vám formou online školení, videí a spolehnout se můžete i na náš Tým. Dostanete vlastní virtuální kancelář.
Samozřejmostí jsou elektronické systémy pro správu Vašeho portfolia.

Požadavky

Uživatelská činnost na PC nebo chytrém telefonu s připojením na internet. Věk 25+

Nabízíme

Až šest druhů vyplácení Bonusů.

Informace o pozici

  • Online Příjem
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: až 250 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Bonusy
  • Vhodné pro: Pracující, ženy na MD, studenty, aktivní důchodce
  • Místo pracoviště: Z domova