Nabídka práce > Projektový manažer - stavební dozor

Projektový manažer - stavební dozor

Náplň práce

komplexní zabezpečení realizace stavebních akcí (opravy, investice) včetně řízení průběhu realizace
zodpovědnost za čerpání finančního rozpočtu, schvalování fakturace
zodpovědnost za úplnost realizační dokumentace (protokoly o předání staveniště, převzetí stavby, převzetí vad a nedodělků, zápisy do stavebního deníku)
příprava návrhů smluv o dílo
komunikace s příslušnými úřady a partnery

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření podmínkou
vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
čtení projektové dokumentace a stavebních rozpočtů
znalost práce na AUTOCAD
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

práci na jedinečných stavebních projektech- např. Dolní oblasti VÍTKOVICE, Vodíkové město
5 týdnů dovolené
týdenní pracovní doba 37,5 hodin
systém firemního vzdělávání
příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Další informace

Hledáme nového kolegu pro investiční tým naší společnosti, který se bude podílet na realizaci jedinečných stavebních projektů. Stavaře, který se nebude bát výzev v souvislosti s Národní kulturní památkou v Dolní oblasti VÍTKOVIC, s residenčními areály a s unikátním projektem Vodíkového města.

Nástup dohodou / ihned

Informace o pozici

  • Vítkovice, a. s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
  • Místo pracoviště: Ostrava