Nabídka práce > Finanční poradce, konzultant

Finanční poradce, konzultant

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu v České Lípě. . Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu k dosažení stanovených cílů. Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + pohyblivá složka) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 30 000 Kč. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis.

min. SOU s maturitou, čistý TR, nástup dle dohody
Nabízíme
klientské portfolio do správy, pozice v nadnárodní společnosti, propracovaný systém průběžného vzdělávání, kariérní růst, fixní příjem + pohyblivá složka, flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou
Vhodné i pro
absolventy

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Generali Česká pojišťovna a.s.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 000,- - 25 000,-Kč, po zapracování 30 000,- -50 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Česká Lípa