Nabídka práce > Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik

Odborný rada – Přírodovědný analytik-diagnostik

Náplň práce

• Laboratorní kontrola fyzikálně-chemických a technických vlastností přípravků na ochranu rostlin zejména metodami TGA, DSC, FTIR, granulometrií, K. Fischerem.
• Provádění náročných nerutinních laboratorních fyzikálně-chemických a technické zkoušek přípravků na ochranu rostlin (POR).
• Samostatné vyhodnocování individuální laboratorní analýzy.
• Podíl na vývoji, ověřování a přípravě nových metodik pro laboratorní analýzy.
• Průběžně sleduje odbornou literaturu týkající se problematiky laboratorních analýz POR, získané poznatky využívá pro návrh nových směrů rozvoje pracoviště.

Požadavky

Vysokoškolského vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu odborné zaměření – chemické obory

Nabízíme

11. platová třída, platový tarif platový tarif 22 980 – 33 790 Kč (v závislosti na počtu let praxe)

Další informace

www.ukzuz/portal/pracovni-prilezitosti.cz

Informace o pozici

  • UKZUZ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Ostatní, Státní zaměstnanci, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Čj
  • Plat: 22980-33790
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Brno