Nabídka práce > DEDOLES Praha ♥ Prodejce v kiosku

DEDOLES Praha ♥ Prodejce v kiosku

Náplň práce

Co by Tě u nás čekalo?

Kromě perfektního zákaznického servisu by byla Tvou hlavní pracovní náplní péče o prodejnu/kiosek, příjem a doplňování zboží, práce s pokladnou, visual merchandising a další povinnosti, které tě rádi naučíme ;-)

Požadavky

Kromě věku min. 18 let potřebujeme hlavně někoho, kdo bude naše produkty prodávat s úsměvem na tváři a koho to bude opravdu bavit a těšit. Ostatní už Tě naučíme.Pokud ale už za sebou máš praxi v rámci fashion retailu, budeme jedině rádi.

Na pozici Store managera je předchozí zkušenost na obdobné pozici "must have" kritériem

Nabízíme

K nástupu od nás dostaneš několik párů ponožek a stravenky plně hrazené zaměstnavatelem :)

Informace o pozici

  • Dedoles CZ,s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština - výborná
  • Plat: 26300
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: K nástupu od nás dostaneš několik párů ponožek a stravenky plně hrazené zaměstnavatelem :)