Nabídka práce > Obchodní poradce v Ústí nad Labem

Obchodní poradce v Ústí nad Labem

Náplň práce

- Domlouvání a realizace schůzek s novými i stávajícími klienty v pojišťovací kanceláři
- Vyřizování servisních požadavku příchozím klientům
- Aktivně nabízet produkty a služby Generali České pojišťovny a jejich partnerských společností
- Uzavírání a zpracovávání smluv a s tím spojená administrativa

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
- Komunikace a zodpovědný přístup k práci a také ke klientům
- Samostatnost

Nabízíme

- Vícesložkové odměňování (fix + provize + bonusy + odměna za svěřené klient)
- Pracovní dobu, kterou si přizpůsobujete svým potřebám
- Profesionální zaškolení, díky kterému se stanete odborníkem ve světe financí
- Bezplatné zajištění potřebných zákonných certifikací
- Skvělý kolektiv a praktickou pomoc manažera nejen při zaškolení

Informace o pozici

  • Generali Česká pojišťovna
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000,- Kč. až neomezeně
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem