Nabídka práce > Přepážkový pracovník

Přepážkový pracovník

Náplň práce

Co u nás poradce dělá:

Aktivně pečuje o přidělený klientský kmen
Vyřizuje servisní požadavky příchozím klientům
Aktivně nabízí produkty a služby GČP a partnerských společností (Úvěry, investice, penze, stavební spoření, běžné účty…)
Uzavírá smlouvy a zpracovává s tím spojenou administrativu stávajícím i novým klientům
Pomáhá našim klientům v situacích, které život přináší, je spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění

Požadavky

Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
Rád komunikuje, zodpovědně přistupuje k práci a k jednání s klienty
Je samostatný, aktivní, má zdravé sebevědomí
Chce se učit novým věcem, protože každý klient potřebuje něco jiného

Nabízíme

Vícesložkové odměňování (fix (25.000 – 40.000 Kč) + provize + bonusy + odměna za svěřené klienty)
Pracovní dobu, kterou si přizpůsobujete svým potřebám
Profesionální zaškolení, díky kterému se stane odborníkem ve světě financí
Bezplatné zajištění potřebných zákonných certifikací
Skvělý kolektiv a praktickou pomoc manažera nejen při zaškolení
Každému v naší společnosti záleží na Vašem úspěchu!
Informace závěrem:

Informace o pozici

  • GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA, a.s.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: HOME OFFICE, ODMĚNY,
  • Místo pracoviště: Most