Nabídka práce > Poradce pro stávající klientelu

Poradce pro stávající klientelu

Náplň práce

Co u nás poradce dělá:

Pravidelně se potkává s klienty, které má svěřené ve své péči
• Komunikuje s klienty o jejich potřebách a navrhuje řešení
• Aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti a dále rozšiřuje klientské portfolio
• Zajišťuje nezbytnou administrativu spojenou s uzavíráním smluv
• Pomáhá našim klientům v situacích, které život přináší, je spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění

Požadavky

Rádi se potkáme s člověkem, který:

• Má SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
• Rád komunikuje s lidmi jak osobně, tak telefonicky
• Má chuť profesně se vzdělávat, protože každý klient potřebuje něco jiného
• Je aktivní, samostatný, zodpovědný

Nabízíme

Na co se u nás poradce může těšit:

• Vícesložkové odměňování (fixní částka + provize + bonusy + odměna za péči o klienty)
• Nástupní bonus až 40 tisíc Kč za již získané odborné zkoušky u ČNB
• Přidělení klientů do správy a s tím spojenou odměnu za péči
• Osobní přístup a trvalou podporu manažera
• Bezplatné vzdělávání, díky kterému získá doživotní certifikace
• Nejširší nabídku finančních produktů (pojištění, penzijní spoření, investice, hypotéky, účty, stavební spoření

Informace o pozici

  • Michal Káninský
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 000-70 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Semily