Nabídka práce > Oblastní klientský poradce - Kadaň, Klášterec nad Ohří, Vejprty

Oblastní klientský poradce - Kadaň, Klášterec nad Ohří, Vejprty

Náplň práce

CO U NÁS PORADCE DĚLÁ:
•Je v denním kontaktu s klienty, domlouvá si s nimi schůzky
•Poskytuje komplexní finanční poradenství (pojištění, penzijní spoření, investice, úvěry, hypotéky, účty, stavební spoření)
•Řeší požadavky klientů a zajišťuje jim celkový servis
•Pomáhá našim klientům v situacích, které život přináší, je spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění

Požadavky

RÁDI SE POTKÁME S ČLOVĚKEM, KTERÝ:
•Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
•Je aktivní, komunikativní, samostatný, zodpovědný
•Chce být úspěšný a má chuť se profesně vzdělávat a růst

Nabízíme

NA CO SE U NÁS PORADCE MŮŽE TĚŠIT
•Dokáže si zorganizovat svůj pracovní čas a k práci přistupovat zodpovědně
•Vícesložkové odměňování (fixní část + provize z uzavřených smluv + bonusy + odměna za péči o klienty)
•Příležitost pro obchod u každého klienta s ohledem na široké portfolio kvalitních produktů
•Odměnu za certifikace ČNB, pokud je již má, a pokud ne, tak si je může u nás bezplatně udělat
•Skvělý tým kolegů, podporu manažera a trenérů
•Aplikace a pomůcky, které usnadní práci při jednání s klientem

Informace o pozici

  • Generali Česká pojišťovna a.s. Monika Holderiková
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000 - 60000 Kř
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Kadaň, Klášterec nad Ohří, Vejprty